Підозрюваний у захоплені заручників у Луцьку Максим Кривош припинив голодування в Луцькому СІЗО.

Kryvosh
Фото: censor.net.ua

Про це в коментарі ІА “Конкурент” повідомив прокурор Волинської області Тарас Безрукий.

“Щойно надійшло повідомлення про те, що підозрюваний у кримінальному провадженні про захоплення заручників сьогодні прийняв харчування, а відтак – припинив голодування”, – повідомив головний волинський прокурор.

Також він зауважив, що ув’язнений почувається добре, за ним щодня наглядали медичні працівники. Причиною оголошеного голодування начебто стало те, що підозрюваному надягали кайданки, виводячи з камери.

“Наголошую, що працівники СІЗО діяли винятково в межах своїх повноважень. Адже, згідно з правилами, підозрюваних у тяжких злочинах, схильних до втечі та захоплення заручників, потрібно супроводжувати територією установи в наручниках”, – зазначив Тарас Безрукий.

До слова, голодування Кривош розпочав 31 липня.

Нагадаємо, 21 липня поліція Волині отримала повідомлення від терориста, який заявив, що взяв у заручники людей на Театральному майдані міста.

Спочатку терорист звільнив трьох заручників. Після діалогу з правоохоронцями чоловік вийшов з автобуса і здався.

Максиму Кривошу, якого обвинувачують, зокрема, у захопленні заручників та скоєнні терористичного акту, обрали міру запобіжного заходу. Луцький міжрайонний суд 23 липня виніс ухвалу про арешт чоловіка до винесення вироку.

The post Луцький терорист вирішив припинити голодування appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.