Львівська журналістка Ксенія Клим поділилася моторошною історією смерті матері, яку убив COVID-19. Своєю розповіддю вона поділилася на сторінці в Facebook, а також з журналістом Олегом Галивом.

Читайте Знай в Google News!

Ксенія розповіла, що коронавірус – страшна хвороба, яка забирає найближчих. Найгірше в цьому захворюванні те, за її словами, що у рідних навіть немає можливості взяти хворого за руку, знаходиться з ним поруч. Заражені просто вмирають на самоті. Її мати, ще коли лежала в палаті, розповіла, що поруч з нею знаходиться хвора жінка, чоловік якої помер у сусідній палаті. У неї навіть не було можливості з ним попрощатися.

Журналістка закликала всіх українців не нехтувати хворобою і уважно ставиться до всіх симптомів, щоб вчасно звернеться за допомогою.

На своїй сторінці вона опублікувала фотографію рук свого батька, який тримає в руках маленький букет з польових квітів. Він також перебував на лікуванні, тому лікарі не допускали його до похорону своєї дружини. Однак, йому вдалося вирватися і по дорозі від лікарняного корпусу до моргу він встиг нарвати квітів.

Мати Ксенії поховали в чорному мішку, розклавши поверх останній одяг і букет квітів, які нарвав її батько.

“Бережіть один одного і не смійте блюзнірсько жартувати над цією страшною і згубною епідемією! Бережіть один одного, бо тільки Богу відомо, коли ви почуєте в останній раз найдорожче “… я дуже люблю тебе …”- написала Ксенія Клим.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, що жителя Червонограда Львівської області судитимуть за побиття 12-річної доньки.

Як повідомляв портал Знай.иа, Львівська лікарня розповіла, на що йдуть гроші пацієнтів.

Також Знай.иа писав, що на Львівщині невідомі познущалися над котом.