У Чернігівській області біля однієї з закинути будівель помітили стихійне сміттєзвалище з відходами зі Львова. 

Про це повідомила пресслужба Анатолія Лінника у соціальній мережі фейсбук. 

Так, стало відомо, що у Чернігівській області у місті Ніжин на території колишньої котельні “Прогрес” виявлено стихійне сміттєзвалище. Місцеві жителі помітили серед куп сміття чеки та документи, які вказують на те, що відходи були привезені саме зі Львова. 

“Серед сміття – документи та чеки з зазначенням адреси в місті Львові. Викликано поліцію для обстеження та фіксації факту вивезення відходів з явними ознаками походження з міста Львова”, – сказано у повідомленні. 

Наразі всі обставини та причини події будуть встановлювати місцеві правоохоронці.

Нагадаємо, Знай писав, що в Тернополі подружня пара змогла змінити невеликий куточок міста до невпізнання. Вони на місці витверезника і звалища створили квітник і розарій.

Також Знай повідомляв, що в Києві може з’явитися завод, на якому будуть утилізувати сіли батарейки. Наразі завершується створення регіонального плану управління відходами, та обговорення з представниками Міністерства екології.

Нещодавно Знай передавав, що волонтер з Івано-Франківська зібрала пластикові кришечки і оплатила операції десяткам українських захисників, які отримали поранення на Донбасі. Вже 6 років кришечки від пластикових пляшок збирає вся країна.