Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив, що його адміністрація змогла здійснити дуже дорогу модернізацію оборонного комплексу, але сподівається, що використовувати це не доведеться. 

Tramp
Фото: Reuters

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Ми створюємо військовий комплекс, якого ніколи не бачив світ, ми витратили $2,5 трлн, але ми сподіваємося, що ніколи не будемо використовувати це. Але ми маємо концентруватися на ширшій картині. Коли ми звертаємо увагу на те, що робить Китай, що робить Росія, що роблять деякі інші країни, ми маємо бути готові на випадок, якщо станеться катастрофа”, – сказав він на брифінгу

 “Ми не хочемо, щоб це сталося, ми не хочемо колись використовувати це, але ми перебудували наш оборонний комплекс -(створили – ІФ) нові ракети, нові танки, усе нове, і все це зроблено в США”, – додав Трамп.

“Ми значно наростили ядерні можливості, до такого рівня, про який ніхто і не мислить, але ми благаємо Бога, щоб це ніколи не було використано”, – зазначив президент США.

The post Ми створюємо військовий комплекс, якого ніколи не бачив світ, – президент Трамп appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.