Microsoft Defender (який колись часто називався Захисником Windows Home) – Це вбудоване антивірусне програмне забезпечення в Windows 10, і Microsoft просто ускладнила його відключення.

Читайте Знай в Google News!

Незважаючи на те, що нинішня модель Microsoft Defender відмінно захищає ПК від вірусів, шкідливих програм і різних веб-загроз, існує безліч пояснень, чому ви хотіли б її відключити.

Microsoft, gettyimages

Наприклад, якщо ви хочете використовувати ще одну антивірусну утиліту – і ту, яка надає додаткові чудові можливості – тоді немає ніяких причин для роботи Microsoft Defender – і наявність двох антивірусних додатків, що працюють безпосередньо, може негативно вплинути на ефективність вашого ПК.

Microsoft, Comss

У будь-який час було трохи важко вимкнути Microsoft Defender у Windows 10, і коли ви могли призупинити його безпеку в режимі реального часу, він міг регулярно включатися знову пізніше.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що оновлення Android 11 вводить нові обмеження для користувач. Повідомляється, що тепер при виборі, яким додатком зробити фото, Android 11 буде перенаправляти на програму самого Android, а не додатків, які користувач скачав з Google Play.

Як повідомляв Знай.uа, компанія BlackBerry анонсувала вихід нового смартфона. Повідомляється, що смартфон з’явиться вже в 2021 році, і він отримає ту ж механічну клавіатуру, яка була на більшості смартфонів компанії.

Також Знай.uа повідомляв, пікап Tesla CyberTruck помітили на вулиці. Правда, це точна копія електрокара, але виглядає він переконливо. ДО РЕЧІ, нутрощі авто теж скопіювали, включаючи інтер’єр.