Міністр охорони здоров’я Максим Степанов побував у Вінниці на місці будівництва нового сучасного відділення екстреної медичної допомоги міської клінічної лікарні швидкої меддопомоги Вінниці.

Міністр Степанов високо оцінив проект і підкреслив, що відділення будують за гроші місцевого і державного бюджету.

“Міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги – дуже потужний проект. Відділення екстреної медичної допомоги – де буде повний спектр діагностичного обладнання і все, що стосується реанімації. Будуються дуже професійні операційні. Думаю, що проект буде завершений і до кінця року відділення почне приймати хворих. Це той приклад, коли задіяні кошти як місцевого так і державного бюджету. Зокрема, державним коштом буде закуплено ангіограф та комп’ютерний томограф”, – сказав міністр про внесок держави в будівництво.

Міністр відзначив, що подібні поїздки у регіони дають змогу бачити реальний стан речей, розуміти проблематику, яка стоїть перед українською медициною і в який спосіб розбудувати якісну і ефективну сферу охорони здоров’я.

Запис Міністр Степанов розповів про вклад держави у будівництво відділення екстреної медичної допомоги у Вінниці спершу з’явиться на Новини Вінниці.