Як передає Укрінформ, про це повідомляє БЕЛТА з посиланням на міноборони Білорусі.

“За розпорядженням міністра оборони Віктора Хреніна під керівництвом начальника Генерального штабу Збройних Сил генерал-майора Олександра Вольфовича відсьогодні проводиться третій етап комплексної перевірки бойової готовності Збройних Сил”, – ідеться в повідомленні.

Указується, що мета перевірки – оцінка здатності й готовності військових частин виконати завдання за призначенням “в динамічно мінливих обставинах, удень і вночі, а також вдосконалення бойової виучки військ”.

За інформацією військового відомства Білорусі, в ході перевірки передбачається приведення окремих військових частин у найвищий ступінь бойової готовності із призовом військовослужбовців із запасу. Перевірка завершиться проведенням тактичного навчання.

Як повідомлялося, в Білорусі після президентських виборів почалися виступи громадян, не згодних з офіційними результатами. Силовики застосовували проти учасників мирних протестів гумові кулі, світлошумові гранати і водомети. В ході акцій було затримано понад 6,7 тисячі людей. До лікарні потрапили щонайменше 250 осіб, правозахисники повідомляють про п’ятьох загиблих.

Джерело: Укрінформ

The post Міноборони Білорусі заявляє про перевірку ЗС із призовом військових запасу appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.