Проведення МіжНародного ВІННИЦіЯнського фестивалю комедійного і пародійного кіно щороку відбувається у рамках відзначення Дня міста Вінниці.

Традиційно на нього приїдуть відомі актори:

– Євген Чепурняк
– Віктор Андрієнко
– Борис Барський
– Георгій Делієв

У Вінниці на майдані Незалежності за багаторічною традицією, пройде вже чотирнадцятий МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль пародійного і комедійного кіно.

Цього разу він розпочнеться 11 вересня о 19:00 на майдані Незалежності.

Темою цьогорічного фестивалю пародійного і комедійного кіно стане «Кіно-Маскарад».
На фестиваль надійшло близько 100 робіт із різних куточків світу.
З усіма номінаціями можна ознайомитися за посиланням http://www.vinnician.org/2019/63-onlain-transliatsiia.

«11 вересня на майдані Незалежності відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців фестивалю золотими летючими слонами. Ведучим заходу будуть артисти театру «Маски-Шоу» Борис Барський і Георгій Делієв. До нас завітають друзі нашого міста Віктор Андрієнко, Євген Чепурняк. Новим обличчям на нашому фестивалі стане Марк Куцевалов («Прозрачный гонщик»), учасник одного із телевізійних проєктів. Ну і виступатиме для гостей свята наш друг, талановитий вінничанин Дмитро Шуров (Pianoбой). Він доречі нещодавно отримав нагороду «Кращий композитор» у рейтингу «Знято в Україні» від сайту delo.ua, за саундтрек до одного із серіалів», – розповів координатор проекту ВІННИЦІЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно Євген Майданик.

Джерело фото

 

Запис МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль проведуть в рамках відзначення Дня міста спершу з’явиться на Новини Вінниці.