Аліса Грищенко, лікар з Чернівців, повідомила на своїй сторінка у Фейсбук, що вдруге інфікувалася коронавірусом.

Аліса Грищенко, лікар з Чернівців, фото з фейсбук

У дівчини різко підвищилася температура, почався кашель, вона перестала відчувати запахи.

Ні для кого не секрет, що в Україні друга хвиля COVID-19. А ті, хто вже захворів? Я наївна думка, що блискавка не потрапляє двічі… потрапляє….“,- пише Грищенко. 

Аліса пише, що вже перехворіла-19 трохи більше двох місяців тому.

Так, я лікар і вдруге хворію… Симптоми коронавірусу мене вже не дивують, знову різко підвищилася температура, кашель, знову повна втрата запаху. Просто не віриться, що таке можливо?!“,- розповідає Аліса.

Дівчина, каже, що цього разу ще страшніше і важче, хвороба серйозна і непередбачувана.

Китай повністю переміг коронавірус, невже Україна не може? Невже так складно підкоритися масковому режиму, гігієні та дистанції! Ви ж наражаєте на небезпеку себе, своїх рідних і лікарів!

Люди, а тим більше вже перехворілі медики – бережіть себе, будь ласка, особливо на викликах….”,- звернулася до всіх українців Грищенко.

Дівчина отримала багато відгуків на свій пост: і слова підтримки, і заперечення вірусу.

Мета мого посту – попередити інших від повторного зараження. Шановні колеги, будьте уважні, особливо на “нековідних” викликах“, – відповідає  Аліса Грищенко.

Раніше портал “Знай.ua” писав, що Китайський вірус забрав життя відомого львівського лікаря – зцілював душі і повертав надію

Також портал “Знай.ua” писав, що Вчителі закатували батьків протизаконними карантинними вимогами: “Який ще документ треба?”

Також портал “Знай.ua” писав Медики нарешті визначилися, чи потрібні дітям маски – батьки будуть засмучені