Офіційний представник МЗС Білорусі Анатолій Глаз прокоментував слова президента України Зеленського про необхідність повторних виборів в Білорусі.

Zelenskiy
Фото: ОПУ

Про це інформує “TUT.BY”, передає “Рубрика”.

“Знаєте, Україна — братська для нас країна, і український народ — братський для білорусів. Тому, звичайно, в цей відверто непростий для нашої країни момент хотілося б відчути якусь підтримку або хоча б розуміння, а не слухати вже заїжджені з усіх боків поради. Зараз точно ми потребуємо не їх”, — заявив Анатолій Глаз.

Він зауважив, що, якщо брати до уваги нову історію України, то “у деяких питаннях досвіду їм не позичати”, однак “результати цих політичних експериментаторів точно не переконують українців і не лише їх у їхній правильності та користі”.

Представник білоруського МЗС додав, на думку міністерства, “в українського керівництва ще багато років буде безліч важливіших питань, якими потрібно щодня займатися всередині своєї країни, а роздавати поради сусідам”.

Нагадаємо, напередодні Володимир Зеленський сказав у інтерв’ю “Euronews”, що якби він опинився на місці Олександра Лукашенка, то дав би згоду на повторні вибори президента.

The post МЗС Білорусі відреагувало на заяву президента Зеленського appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.