Керівники поліції Донецької області привітали курсантів Донецького юридичного інституту МВС України з отриманням перших погонів. Поліцейські також долучаться до освітнього процесу та ділитимуться з майбутніми колегами практичним досвідом.

Захід відбувся сьогодні, 15 вересня, на базі ДЮІ в Маріуполі. Підтримати першокурсників прийшли співробітники поліції Донеччини – начальник управління кадрового забезпечення обласного главку Олексій Шевченко та очільник поліції Маріуполя Сергій Бичін, а також представники міської ради, батьки та друзі.

Відтепер 126 хлопців і дівчат, які навчатимуться в Маріуполі, стали рядовими поліції. Вдягнути погони змогли лише ті, хто пройшов складні вступні випробування і табірні збори під керівництвом бійців спецпідрозділу КОРД.

Серед курсантів – і учасники громадської організації «Молодіжна Ліга майбутніх поліцейських», які цього року закінчили школу. Саме співпраця зі своїми партнерами-правоохоронцями надихнула ліговців обрати професію поліцейського.

«У зв’язку з тим, що навчальний заклад переходить у новий статус, ви будете унікальними випускниками – вже не інституту, а юридичного університету МВС України. Ви обрали шлях захисту правопорядку і прав громадян, тому служіть чесно, самовіддано та ставайте професіоналами», – звернувся до першокурсників ректор Донецького юридичного інституту Сергій Вітвіцький.

Загалом в цьому році курсантами Донецького юридичного інституту МВС України стали 250 хлопців і дівчат.

Сергій Вітвіцький також зазначив, що до процесу становлення нових поліцейських долучаться практичні працівники поліції.

Раніше повідомлялося, що начальник поліції Донецької області Микола Семенишин провів заняття для курсантів ДЮІ.
The post На Донеччині 126 першокурсників отримали свої перші звання – рядовий поліції appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.