Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання, зберігання, транспортування з метою збуту та збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв (ч. 3 ст. 204 КК України).

За даними слідства, фізична особа-підприємець, не маючи відповідних документів та ліцензій, реалізовувала на двох власних торгівельних точках незаконно виготовлені алкогольні напої. Також встановлено спільників, які розгорнули підпільне виробництво фальсифікату у гаражних приміщеннях.

Під час проведення 9 санкціонованих обшуків на території 4 населених пунктів Попаснянського району та у м. Лисичанську за місцями зберігання та реалізації нелегальної продукції виявлено та вилучено 1300 літрів сурогатного алкоголю орієнтовною вартістю 240 тис грн, ємності та обладнання для виготовлення продукції, грошові кошти у розмірі 90 тис грн та 240 тис рублів, здобуті від реалізації незаконно виготовлених алкогольних напоїв.

На даний час вилучені алкогольні напої направлено для проведення експертизи, проводяться інші необхідні слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин вчинення злочину.

Викрито злочинну схему спільно з Головним управлінням ДФС у Луганській області та Головним управлінням СБУ у Донецькій та Луганській областях.

 

 

 

 

 

 

 

Пресслужба прокуратури Луганської області

The post На Луганщині викрили підпільне виробництво та точки продажу фальсифікату – вилучено 1300 літрів сурогатного алкоголю (ФОТО) appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.