На Львівщині з могили Героя України Тараса Матвіїва вкрали сонячні ліхтарі.

Про це у соціальній мережі фейсбук написала мама журналіста, активіста, волонтера і захисника Валентина Матвіїв.

Так, стало відомо, що у ніч, перед Днем Незалежності, у Жидачеві з могили Героя України Тараса Матвіїва, який загинув 10 липня 2020 року на Луганщині під час українсько-російської війни, вандали вкрали сонячні ліхтарі.

«Хотілось привітати українців, земляків з Днем Незалежності словами вдячності, любові й віри в нашу націю. Але коли ми прийшли відвідати могилу сина, який загинув за цю ж Незалежність, і побачили, що за ніч, тобто в переддень Незалежності, з могили зникли всі сонячні ліхтарі… руки опустились…», – пише пані Валентина.

Мама Героя України обурилася що такі “морально-ниці людці” поцупили ліхтарі, до того ж вона додала, що через такі випадки втрачаєш віру в людей. 

Варто зазначити, що Тарас Матвіїв під час Революції Гідності був учасником 3-ої сотні Самооборони Майдану. Він був відомим офіцером,  загинув 10 липня 2020 року на Луганщині під час українсько-російської війни. Посмертно отримав звання Героя України.

Варто відзначити, що 23 серпня в зоні проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі не зафіксовано обстрілів. 22 серпня українські захисники зафіксували 1 обстріл. Був зроблений 1 постріл з ручного протитанкового гранатомета під Мар’їнкою в Донецькій області. 

Також Знай повідомляв, що 21 і 22 серпня на Донбасі зберігалася тиша. Бойовики і путінські найманці не відкривали вогонь, а в українських захисників немає втрат. 

Нещодавно Знай передавав, що в Києві виявили і затримали колишнього найманця окупаційних формувань на Донбасі.  У столичному метро правоохоронці затримали чоловіка, який виявився бойовиком так званої “ДНР”.