Прокуратурою Миколаївської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно провідного державного інспектора рибоохоронного патруля Чорноморського басейнового управління Державного агентства рибного господарства за фактом одержання неправомірної вигоди (ч.1 ст.368 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадовець отримав від мешканця м. Очаків 1500 доларів США за неперешкоджання вилову рибних та інших водних живих ресурсів в акваторії Чорного моря, невиявлення в його діяльності порушень законодавства з охорони рибних ресурсів і регулювання рибальства у водоймах України, Правил рибальства, а також не притягнення до відповідальності. Правоохоронці затримали його під час одержання неправомірної вигоди.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Миколаєві.

Пресслужба прокуратури Миколаївської області

The post На Миколаївщині за одержання 1500 доларів США судитимуть державного інспектора рибоохоронного патруля appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.