Хлопчиків віком 2 та 4 років дільничний офіцер поліції знайшов 2 вересня у напівзруйнованому господарському приміщенні в одному із сіл під час обходу території обслуговування.

28-річну матір поліцейські розшукали у цьому ж селі. Вона разом із співмешканцем розпивала у знайомих спиртне.

За словами начальниці відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Людмили Кузнєцової, попередньо встановлено, що діти без нагляду були близько двох годин. Жінка родом з Черкаської області, вона нещодавно приїхала до села та тимчасово проживала з місцевим жителем.

Про це повідомили в ГУ НП у Вінницькій області.

Дітей оглянули лікарі, загрози їхньому життю немає. Наразі вони перебувають у родичів чоловіка, з яким проживає жінка.

“На горе-матір працівники поліції раніше тричі складали протоколи за вчинення нею адміністративних правопорушень. Зокрема, за невиконання обов’язків щодо виховання дітей і завідомо неправдивий виклик спеціальних служб.

Служба у справах дітей Гайсинської районної державної адміністрації спільно з ювенальними поліцейськими вирішуватимуть питання щодо можливості вилучення дітей у жінки з подальшим їх поміщенням до соціального центру”, – про це повідомляють в поліції.

Слідством Гайсинського відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 135 ( залишення в небезпеці) Кримінального кодексу України. Такий злочин карається обмеженням волі на строк до двох років або позбавленням волі на той самий строк.

Запис На Вінниччині иати двох малолітніх дітей зачинила самих у напівзруйнованому сараї спершу з’явиться на Новини Вінниці.