Активісти відокремленого підрозділу ГО «Стоп корупції» у Харкові вимагають звільнення керівника Головного управління держпраці Харківської області Володимира Рожанського. Посадовець замішаний у великих корупційних схемах, володіє майном на мільйони гривень, а члени його родини – учасники кримінальних історій. Про це «СтопКору» розповів голова харківського осередку Сергій Усов.

Rozhanskiy
Володимир Рожанський, начальник Головного управління держпраці Харківської області Фото: СтопКор

Очільник ГУ держпраці Харківщини Рожанський – ставленик скандального політика Дмитра Святоша, якого з 2019 року розшукують за розкрадання більш ніж мільярда гривень. Він – депутат Харківської обласної ради від партії «Відродження». Офіційна зарплата Рожанського на посаді складає 377 000 грн.

При цьому у розпорядженні Рожанського – автомобіль Mercedes-Benz GL 500, колекція швейцарських годинників вартістю майже у 400 000 грн, а також квадроцикл, гідроцикл та катер. Дружина депутата – власниця чотирьох квартир у Харкові, дев’яти земельних ділянок в області, будинку та землі у Старому Салтові та двох автомобілів: Toyota Camry та Lexus RX350.

Lyst
Лист Національного агентства з питань запобігання корупції щодо корупційних складових в Головному управлінні Держпраці в Харківській області

«Постає законне запитання: звідки усі ці скарби?» – підкреслив Сергій Усов.

Свого часу відзначилися і діти нинішнього керівника держпраці Харківщини. Донька Рожанського Христина у 2012 році стала винуватицею ДТП, у якому збила людину, втекла з місця події та залишилася безкарною. А син Олександр, за словами активістів, був кримінальним авторитетом у Старому Салтові.

«Ми категорично вимагаємо звільнення Володимира Рожанського з посади керівника Головного управління держпраці Харківської області. Це представник старої команди, влади, яка дискредитувала себе, така людина не може очолювати одне з ключових управлінь», – сказав Сергій Усов.

Чинне керівництво управління на сьогодні заблокувало свою офіційну сторінку та пішло на лікарняний. Як зазначили активісти, таким чином посадовці намагаються втриматися у своїх кріслах.

Storinka
Заблокована офіційна сторінка Головного Управління Держпраці в Харківській області

Нагадаємо, раніше харківський осередок ГО «Стоп корупції» домігся від голови обласної держадміністрації Олексія Кучера взяття під особистий контроль ситуації на збанкрутілому заводі «Електроважмаш».

The post На Харківщині активісти антикорупційної організації вимагають звільнення чиновника з мільйонними статками appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.