За процесуального керівництва прокуратури Хмельницької області завершено досудове розслідування та до суду скеровано обвинувальний акт стосовно місцевого жителя за фактом контрабанди прекурсорів в особливо великих розмірах, використання коштів, здобутих від незаконного обігу прекурсорів, а також незаконного збуту прекурсорів (ч. 3 ст. 305, ч. 1, ч. 2 ст. 306, ч. 2, ч. 3 ст. 311 КК України).

За даними слідства, місцевий житель в період з травня 2019 року до лютого 2020 року, використовуючи канал у месенджері, збував попередньо розфасований прекурсор на території Хмельницької та інших областей. Під час санкціонованого обшуку за місцем його проживання працівниками поліції виявлено та вилучено 642 г хімічної речовини фенілнітропропен. Окрім того, обвинувачений, використовуючи міжнародні поштові відправлення, упродовж січня-лютого 2020 року організував переміщення прекурсору через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, за що отримував прибуток. Загальна маса переміщеного через митний кордон фенілнітропропена становила понад 1 кг.

Незаконно здобуті кошти від реалізації прекурсора обвинувачений використовував на продовження організації його незаконного обігу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в області

Пресслужба прокуратури Хмельницької області

The post На Хмельниччині судитимуть чоловіка за організацію контрабанди та збут прекурсорів appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.