Стало відомо про те, що на Закарпатті інсценували смерть продавщиці і затримали її замовника. Таким чином, повідомляється, що бізнесмен найняв кілера для того, щоб убити свідка своїх незаконних дій в Закарпатській області. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

За даними правоохоронців, місцевий бізнесмен посварився з власником магазину і пообіцяв розібратися з ним. Свідком конфлікту стала продавщиця. Вона була хорошою знайомою бізнесмена.

І так, він вирішив замовити умисне вбивство, щоб прибрати свідка даної сварки. Після цього бізнесмен почав шукати кілера, і розповів йому все про потенційну жертву. 

Співробітникам правоохоронних органів чарівним чином вдалося дізнатися про підготовку до вбивства, і обчислити особистість кілера. 

Поліції вдалося переманити вбивцю на свій бік, і вони разом інсценували вбивство жінки. Кілер показав бізнесменові фотографію вбитого свідка, за що і отримав свою винагороду. 

Після цього, замовник раптово вирішив виїхати до Києва, щоб забезпечити собі алібі, але, На виїзді з міста, співробітники правоохоронних органів затримали його. 

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Дніпровські копи пов’язали озброєного кілера з Болгарії-жив в Україні під чужим ім’ям

Як повідомляє портал «Знай.иа» У Польщі затримали українця, який роками розшукується Інтерполом- “ловили” в 190 країнах

Також «Знай.иа ” писав, що У Львові схопили нахабного шумахера на краденому мотоциклі-розшукує Інтерпол