За позовом прокуратури Житомирської області судом скасовано незаконний дозвіл фізичній особі-підприємцю на спеціальне використання водних біоресурсів та зобов’язано повернути водойму і земельну ділянку державної форми власності під нею загальною площею 6 га вартістю понад 69 млн грн.

Встановлено, що наказом Управління Держагентства рибного господарства в області у жовтні 2018 року фізичній особі-підприємцю видано дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах на водойму площею 6 га, розташовану біля с. Кам’янка Житомирського району.

Однак прокуратурою з’ясовано, що підприємець використовує землю водного фонду без правовстановлюючих документів, оскільки Житомирською облдержадміністрацією, яка є розпорядником цієї категорії земель, вона у користування не надавалася.

Крім того, Управління Державного агентства рибного господарства в області не погоджувало з власником землі питання видачі дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів.

Таким чином, підприємець користувався ставом та землею водного фонду з порушенням вимог законодавства України.

Пресслужба прокуратури Житомирської області

The post На Житомирщині за позовом прокуратури припинено незаконне користування водним об’єктом вартістю 69 млн грн appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.