Начальник Головного управління Нацполіції Києва Андрій Крищенко заявив, що йому пропонували хабар, щоб він закривав очі на викрадення автомобілів. За його словами вони це зробили через безвихідність.  

Police
Фото: УП

Про це повідомляє Українська Правда.

“Я зрозумів, що мені пропонують “кришувати” автоугони. Мене це дуже здивувало. Ми вважали, що це банальна провокація … Я ще не чув, щоб до начальникам поліції приходили з такими пропозиціями”,  – заявив Крищенко.

За словами начальника столичної поліції, з пропозицією хабара за початок роботи щодо “кришування” автоугонів на нього безпосередньо зловмисники вийшли ще навесні.

Зараз обидвох зловмисників затримано.

З 2016 року, за його словами, кількість викрадень автомобілів скоротилася в рази: “якщо раніше в Києві на добу в середньому викрадали п’ять і навіть сім автомобілів, то зараз два. Ось ми їх зараз так затиснули, вони вже в такій паніці, що пішли на нетривіальні кроки – безпосередньо начальнику главку запропонували “кришування”, – зазначив Крищенко.

При цьому він додав, що не може поручитися за весь особовий склад поліції Києва в тому, що вони не беруть участь в подібного кшталту схемах.

Начальник ГУ Нацполіціі України в Києві висловив надію, що народні депутати підтримають законопроект про посилення відповідальності за викрадення автомобілів.

The post Начальнику поліції Києва пропонували хабар, щоб він закривав очі на викрадачів автомобілів  appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.