Як повідомляють на сайті міськради, нещодавно завершили оновлювати контейнерний майданчик біля будинку по вулиці Стрілецькій,31.

Будинок по вулиці Привокзальній, 2/1, отримав новий пандус, яким користуються люди з інвалідністю та батьки з дитячими колясками.

Починаючи з 2017 року в рамках Програми «Розвиток та утримання житлово-комунального господарства Вінницької міської об’єднаної територіальної громади» департаментом житлового господарства розпочато облаштування пандусів біля житлових будинків.

“Ці роботи проводяться за кошти міського бюджету, а також можуть бути і на умовах співфінансування. Цього року вдалося облаштувати уже пандуси біля 15 під’їздів. Також ми продовжуємо планомірно працювати по капітальному ремонту контейнерних майданчиків для збору відходів. Поступово вони з’являться по всій території міста”, – зазначив директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

Джерело фото

Запис Нові сміттєві майданчики та пандус. У Вінниці діє програма оновлення житлових будинків спершу з’явиться на Новини Вінниці.