Роботи вже завершені, і тепер волейболісти мають можливість тренуватись та влаштовувати змагання на сучасному та якісному майданчику.

З ініціаторами проекту сьогодні спілкувався Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

“Для нас дуже важливо, щоб люди були ініціативними. Це є елементом формування сильної територіальної громади. Тому дякую за активну позицію вінницьким волейболістам, за те, що об’єднались і тепер мають волейбольне поле, про яке давно міряли. Сильна територіальна громада полягає в тому, щоб самі вінничани брали участь у реалізації проектів. У такому випадку нові об’єкти довше «живуть» – люди не лише слідкують за виконанням робіт, а й більше бережуть те, що було створено спільно”, – каже Сергій Моргунов.

“У Вінниці п’ять професійних волейбольних команд. У нас найбільше представництво команд у суперлігах, вищій лізі. Для професійних спортсменів такий майданчик дуже потрібний. З нами разом займається тренер збірної з Азербайджану по волейболу він підтвердив, що це поле дійсно європейського рівня”, – зазначив автор проєкту Євгеній Саричев.

На новому майданчику для гри у волейбол зможуть тренуватись та проводити змагання всі охочі: як професіонали, так і аматори. За словами автора проєкту Євгенія Саричева, коли подавали свою ідею на конкурс, в першу чергу за мету ставили розвиток спорту, популяризацію здорового способу життя та створення комфортних умов для активного і здорового відпочинку.

В рамках реконструкції майданчика спочатку влаштували бетонну основу, потім постелили поліуретанове покриття зі спеціальними амортизаційними властивостями. Зробили розмітку для волейбольного майданчика.

На глядацькій зоні постелили плитку ФЕМ, встановили лавки.  Зробили закладні під волейбольну сітку.

Запис Новий вінницький волейбольний майданчик готовий до роботи спершу з’явиться на Новини Вінниці.