Державне управління справами 12 серпня замовило за 50 тис грн моніторинг регіональних ЗМІ терміном на один місяць. Про це повідомляється в системі «Прозорро».

Кошти отримають фізичні особи – дніпровець Щелканов Роман Русланович 24 705 грн та киянин Лоташевський Андрій Ігорович 25 132 грн. З цих коштів буде утримано по 4,5 тис грн єдиного соціального внеску. Тобто на руки кожен отримає чистими близько 20 500 гривень за місяць роботи.

Кожен з моніторників має покривати по половині областей України. Потрібно аналізувати місцеві ЗМІ (телебачення, друковані, інтернет), що є впливовими на місцевому рівні і мають охоплення не менше 80% населення області. Офісу президента має надаватись щотижневий рейтинг основних тем у місцевих ЗМІ, що формують інформаційний порядок денний відповідної області, дані про згадуваність політиків в інформпросторі кожної області, інформдовідки.

Нагадаємо, в Україні середня зарплата станом на червень складає 11 579 грн, по Дніпропетровській області – 11 655 грн, по Києву – 16 393 грн.

У «Прозорро» немає даних щодо найму моніторників ЗМІ для Офісу президента у попередні місяці 2020 року.