Справу щодо крадіжки правоохоронці довели до суду. Найближчим часом правопорушнику буде винесено вирок.

Все розпочалася з того, що 68-річний пенсіонер запросив до будинку знайомого односельчанина. Чоловіки випили, і господар пішов відпочивати, а гість – додому, прихопивши з собою з шафи непомітно мобільник. Коли чоловік прокинувся, то в будинку вже не було ані знайомого, ані ґаджета.

За даним фактом слідчі розпочали провадження за ч.1 ст.185 Кримінального Кодексу України. В ході досудового слідства з’ясувалося, що неправомірні дії 43-річного правопорушника на цьому не закінчилися. В подальшому він виміняв мобільний телефон літнього чоловіка на пляшку домашнього вина. Завданий збиток вартістю понад 400 гривень поліцейські потерпілому повернули. Правопорушнику ж було оголошено про підозру в крадіжці. Матеріали справи направлені до суду. Обвинуваченому загрожує штраф від однієї тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років.

Окнянське відідлення поліції в Одеській області

The post Окнянські поліцейські повернули пенсіонеру викрадений мобільний телефон appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.