Овен: 

На любовному фронті корисно включити режим” сніжинки ” і почекати знаків уваги від другої половинки. Її черга завойовувати ваше сердечко. 

Телець: 

У відносинах високий ризик впасти в хаос — коливання настрою будуть сильними і у вас, і у партнера. По можливості, візьміть на себе роль капітана і виведіть ваш корабель з цього шторму. 

Близнюки: 

Хтось третій, або третя, спробує втрутитися у ваші відносини. Бережіть вашу фортецю від сторонніх, не діліться ні з ким своїм щастям. 

Рак: 

Якщо від предмета вашої любові поки не прозвучало однозначне “так”, не будьте сьогодні нав’язливим. Відійдіть в сторону, присвятіть себе іншим цікавим справам, дочекайтеся ініціативи. 

Лев: 

Сьогодні ви можете засумніватися в своїх відносинах, і багато фактів будуть свідчити проти вас. Довіряйте своєму серцю – тільки воно підкаже правильний шлях. 

Діва: 

День наповнений для вас спокоєм і ніжністю. Ви любите і улюблені. У самотніх дів високі шанси на вдале романтичне знайомство.

Терези: 

У цей день вас може здолати ностальгія — ви скучите за минулим відносинам. Дуже велика спокуса зателефонувати або написати колишньому партнеру. Якщо ви вже в нових відносинах, то не робіть цього зі зрозумілих причин. 

Скорпіон: 

Сьогодні сприятливий день для планування важливих подій у відносинах — заручини, весілля, зачаття дитини. Все, що б ви не задумали, вийде легко. У спільній діяльності-дивовижна Синергія і солідарність. 

Стрілець: 

У парі ймовірна сварка через дрібниці. Якщо вчасно не вирішити маленький конфлікт, він може спрацювати за принципом “снігової грудки” і перерости в грандіозну сварку. Будьте уважні до найменших змін в настрої половинки.

Козоріг: 

Щастя там, де люди один одного чують. Відвертий діалог по душах, на який, можливо, обидва не наважувалися, допоможе прояснити ваші відносини. А де чесність і відвертість — там і комфорт.

Водолій:

Будьте обережні з обіцянками, які даєте в гарному настрої-їх може виявитися не так просто стримати. На відносини в парі сьогодні добре вплине проведення часу на природі — заплануйте спільний пікнік або шашлики з друзями. 

Риби:

Сміливо плануйте на цей день подорож, морський круїз або навіть похід в гори — для свіжості у ваших стосунках потрібна зміна декорацій і побільше спільних пригод.