Овен 

Сьогодні астрологи радять не довіряти інтуїції-високі шанси того, що можна неправильно зрозуміти її підказки. Найкраще покладатися на логіку і здатність міркувати, тверезо оцінюючи ситуацію з усіх боків.

Телець

Сьогодні будьте обережні: велика спокуса пуститися берега, що може вдарити по кишені. На ниві особистого життя день принесе духовну кризу, але ближче до вечора з’являться шанси переглянути ставлення і змінити своє майбутнє.

Близнюки 

На особистому фронті чекають несподіванки, але зірки кажуть, що вони будуть приємні. Можливо, хтось зізнається вам у коханні. У професійній сфері краще поводитися обережно, уникаючи конфліктів-вони можуть скінчитися погано, аж до звільнення. 

Рак 

Спілкування, до якого будуть схиляти вас оточуючі, нав’язуючи телефонні розмови і листування в месенджерах, користі не принесе, а час і енергію відбере. Краще зосередьтеся на корисних завданнях. 

Лев 

У цей день слід бути обережними-вас з великою ймовірністю спробують обдурити. Не робіть великих покупок, не випробовуйте Фортуну граючи в азартні ігри або лотерею. Можливо Пропозиція швидкого і легкого заробітку, з яким до вас звернеться малознайомий чоловік – не погоджуйтеся на нього, не роздумуючи, швидше за все, воно виявиться не таким вже вигідним.  

Діва 

Чи не найсприятливіший день, щоб починати нові справи або приймати важливі рішення. Краще займіться завершенням старих проектів. Зважаючи на неможливість об’єктивно оцінити всі фактори – як позитивні, так і негативні – будь-яке рішення, прийняте в цей день, може виявитися помилковим, тому краще від нього утриматися. 

Терези 

Відмінний день, щоб зайнятися розвитком відносин не тільки особистого плану, а й робочого. Сміливо знайомтеся з новими людьми, зміцнюйте давні зв’язки і контакти. Можете вирушати у відрядження і різні поїздки-отримаєте багато позитивних емоцій. Добре починати нову справу.

Скорпіон 

6 вересня вас можуть відвідати смутні думки, тривоги і навіть страхи. Намагайтеся не піддаватися ілюзіям, звабам і не вірити обіцянкам малознайомих людей. Цей день краще провести в спокійній атмосфері і в приємній компанії. Увечері приділіть увагу коханій людині.

Стрілець 

6 вересня ваші мрії будуть збуватися, тому сміливо проявляйте свої бажання. Але не варто забувати і про те, що необхідно буде докласти максимум зусиль для того, щоб все збувалося. Сьогодні ви можете з легкістю домогтися намічених цілей, тому не лінуйтеся, інакше пропустіть свій шанс.

Козоріг 

Сьогодні зірки гороскопу дають Козерогу парадоксальний Рада: не вкладати всю душу в те, чим вона займається. Навіть якщо Козеріг– палкий ентузіаст своєї справи, сьогодні їй краще працювати в автоматичному «конвеєрному» режимі, підходячи до вирішення завдань з чисто технічного боку. “Не ускладнюй!”- девіз сьогоднішнього дня. Справа в тому, що будь-які спроби Козерога повноцінно включитися в роботу навряд чи щось поліпшать, а ось збити з пантелику можуть. Що ж, іноді чим простіше, тим краще, і сьогодні-саме такий день.

Водолій 

Сьогодні Водолії будуть легко знаходити з оточуючими спільну мову. Завдяки своїй прокинулася комунікабельності, Водолії зможуть без праці залагоджувати справи, на які в інший час вони витратили б весь дар свого красномовства – причому без гарантії результату. Так що не втрачайте час, Водолії! Розкажіть всім навколо про свої ідеї, заручіться підтримкою – і ви здивуєтеся тому, як швидко і легко, виявляється, можуть просуватися найсерйозніші справи

Риби

6 вересня вам необхідний хороший відпочинок, щоб відновити сили і зарядитися позитивними емоціями. Якщо такої можливості немає, тоді приділіть час тільки самим палаючим справах. Намагайтеся вечір провести якомога спокійніше і тільки в приємній компанії