У неділю, 6 вересня, під час своєї проповіді у Ватикані папа Франциск заявив, що любов до пліток – чума, яка таїть в собі куди більшу небезпеку, ніж коронавірусна інфекція. 

Глава Католицької церкви відійшов від заздалегідь підготовленого тексту, щоб висвітлити проблему пліток в церковних громадах, які повинні бути прикладом, а не антиприкладом. Про це пише Associated Press. 

“Диявол – це найбільший пліткар, який своєю брехнею намагається розділити церкву. Будь ласка, брати і сестри, давайте постараємося не пліткувати. Плітки – це чума гірше, ніж Covid. Гірше. Давайте докладемо великих зусиль і не будемо розпускати плітки”, – сказав Франциск. 

Папа Римський порадив говорити з людьми про цю проблему в приватному порядку, коли ви бачите, що вони роблять щось неправильно. Такий коментар Папи сподобався не всім: а як же проблема сексуального насильства, яку католицька церква не змогла вирішити і не виносила на публіку? 

Люди, які пережили насильство і домагання, не раз говорили про те, що така форма “братнього виправлення” стала каталізатором, завдяки якому насильство в церкві розросталося і допомагало гвалтівникам в рясах уникнути покарання. 

Раніше портал “Знай.ua” писав про те, що На Франківщині помер легендарний лікар – допоміг Феміді розкрити сотні моторошних злочинів

Також портал “Знай.ua” писав, що Лікарі розповіли про стан Філарета, православних закликали молитися за 91-річного патріарха: “Просимо Господа…”

Також портал “Знай.ua” писав, що ПЦУ побудує монастир на вершині гори під Львовом – ближче до Бога