На конкурсі культури та мистецтва-2020 в Лондоні Гран-прі отримав Євген Станіславенко. На міжнародних конкурсах хлопець перемагав уже понад 20 разів!

Фотоколаж першокурсниці Вікторії Бажан здобув перше місце на INTERNATIONAL FRANCE ART COMPETITION у Франції. Анастасія Вікарчук виборола друге місце на  «CITY STAR» в Німеччині.

Про це повідомили у пресслужбі ВНТУ.

Завідувач кафедри програмного забезпечення ВНТУ, заслужений діяч науки і техніки України, доктор технічних наук, професор Олександр Романюк:

“Ми провели селекційну роботу зі студентами першого курсу з метою виявлення талантів і їх подальшого розвитку. Відразу скажу, що серед першокурсників вже сьогодні є «зірочки», що надає впевненості на перемоги в майбутньому. Перемога можлива при кропіткій роботі, чого не відбереш у наших студентів. Журі міжнародних конкурсів треба вразити не тільки унікальними можливостями комп’ютерної графіки, колористикою та композицією, а й оригінальним сюжетом, в який треба вкласти частку себе. Це відносно тривалий та багатоітераційний процес”.

На Європейському конкурсі культури та мистецтва в Лондоні-2020 Гран-прі отримав Євген Станіславенко.

Він вихованець студії комп’ютерної графіки ВНТУ зі стажем, оскільки почав відвідувати студію ще з восьмого класу.

Першокурсниця Вікторія Бажан з м. Шаргород розробила фотоколаж, який посів перше місце на міжнародному конкурсі INTERNATIONAL FRANCE ART COMPETITION у Франції.

Я дуже рада перемозі, оскільки перемога такого рівня перша в моєму житті. Дуже радіють і мої батьки. Я буду вдосконалювати свої уміння, аби стати професіоналом у галузі тривимірної комп’ютерної графіки”.

Першою переможницею серед першокурсників на міжнародних конкурсах у далекому зарубіжжі стала Анастасія Вікарчук, яка здобула друге місце на міжнародному конкурсі INTERNATIONAL COMPETITION «CITY STAR» в Німеччині.

Батько Анастасії – учасник бойових дій, а тому перемога дочки його для нього є дуже цінною нагородою.

Перемоги першокурсників це не тільки їх особисті успіхи. Вони сприяють міжнародному визнанню ВНТУ як провідному ЗВО України.

Запис Першокурсники ВНТУ вже перемагають у престижних конкурсах спершу з’явиться на Новини Вінниці.