Справжнє виживання в Чернівецької психіатричної лікарні. Вже п’ятий місяць заклад функціонує без державного фінансування.

  Тільки завдяки небайдужим і волонтерам 400 пацієнтів ще не померли з голоду, але вже за майже півроку вони не з’їли і шматка м’яса. Активісти та волонтери збирають гуманітарну допомогу для пацієнтів психіатричної лікарні.

  Хворим не вистачає засобів гігієни, одягу та їжі. Про це раніше повідомляла письменниця Христя Венгринюк на своїй сторінці в Фейсбуці.

  Хворі найбільше потребують засобів гігієни (шампуні, мила, порошки, зубні пасти та щітки, туалетний папір, особиста гігієна для жінок), постільної білизни, одягу та їжі. Але головне, їжа – вже майже пів-року пацієнти лікарні не їли м’яса.

  Кожен день на кухні придумують, чим нагодувати пацієнтів. Каші з підливою з овочів – це все, що можна придумати, використовуючи наявні продукти – все пісне. Готують їжу з гуманітарної допомоги. Кожен день небайдужі люди привозять крупи і овочі.

  Поки в Києві вирішують, як реформувати фінансування, пацієнти лікарні, багато з яких не мають родичів, залишаються голодними. 

  Керівництво лікарні поки зберігає колектив, підтримує життєдіяльність закладу і приймає пацієнтів, але боїться думати про завтрашній день.

Раніше портал “Знай.ua” писав про те, що На Львівщині осатанілі сусіди продірявили один одному голови, село на вухах: “це мій город!”

Також портал “Знай.ua” писав, що Морський атракціон відправив відпочиваючого в лікарню: перелом хребта і запалення легенів

Також портал “Знай.ua” писав, що На запорізькому заводі витік небезпечної речовини – троє в реанімації, медики чаклують над постраждалими