До суду направлено обвинувальний акт відносно колишнього працівника патрульної поліції ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області.

Слідством встановлено, що 15 вересня 2019 року поліцейський забезпечуючи громадський порядок під час мирної ходи учасників акції «Харків Прайд» застосував фізичну силу до одного із противників акції, які цього дня також зібралися. Правоохоронець наступивши однією ногою на чоловіка, який лежав на землі, іншою вдарив його в область колінного суглобу, що спричинило тілесні ушкодження.

Таким чином, колишній працівник поліції обвинувачується у перевищенні службових повноважень (ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві. Процесуальне керівництво — Офіс Генерального прокурора. Оперативний супровід — Харківське та Дніпропетровське управління ДВБ Нацполіції України.

The post Побиття людини на «Марші рівності «Харків Прайд» — експоліцейський постане перед судом appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.