Її трирічна донька мало не впала з підвіконня третього поверху, де опинилася через материнську неуважність.

Кілька днів тому в поліцію надійшло повідомлення від жителів “Військового містечка” про те, що біля відчиненого вікна стоїть маленька дитина і будь-якої миті може впасти на землю, де вже валяється москітна сітка. Спроби сусідів потрапити у квартиру виявилися марними. Як з’ясувалося пізніше, нетвереза мати в цей час спала.

Правоохоронці, які миттєво прибули на місце пригоди, перш за все убезпечили дитину і передали медикам «швидкої» для проведення огляду.

«18-річна подільчанка раніше в поле зору поліції не потрапляла. Я сподіваюся, що це одиничний випадок  такого її ставлення до безпеки власної дитини. На жінку складений адміністративний протокол за ч.1 ст. 184 КУпАП, санкція якої передбачає покарання у вигляді попередження або штрафу в розмірі від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, – повідомив начальник Подільського відділу поліції Олександр Ноздратенко. – Хочу звернутися до батьків малолітніх дітей: не залишайте малюків без уваги ні на хвилину, щоб не допустити їх травмування. Безпека дітей для нас понад усе”.

Подільський відділ поліції в Одеській області

The post Подільські поліцейські притягують до відповідальності молоду матір за недбайливе ставлення до своїх батьківських обов’язків appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.