З початку року до адміністративної відповідальності вони притягнули 72 правопорушника, які сіли за кермо в стані сп’яніння. Усі вони сплатили чималі штрафи, а деякі були позбавлені й водійських посвідчень.

До прикладу, водій автомобіля «Volvo», який наприкінці червня на вулиці Сільськогосподарській напідпитку зіткнувся з мотоциклом «Jawa», за нетверезе керування, що призвело до ДТП, сплатив 600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян штрафу та був позбавлений права керувати транспортним засобом протягом року. Аналогічне покарання отримав ще один житель Подільського району, який в стані сп’яніння на очах у поліцейських сів за кермо власної автівки. Правоохоронці зупинили водія і направили його на медичне обстеження, а автомобіль – на штрафмайданчик.

Власник «Opel» був притягнутий до відповідальності  за ст. 130 КУпАП двічі протягом місяця. А під час оформлення останнього протоколу ще й вчинив непокору працівникам поліції, за що був притягнутий до відповідальності й за ст. 185 КУпАП. Суд, зважаючи на системне порушення водієм встановлених правил, наклав на нього штраф в розмірі 1200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян  з забороною три роки керувати транспортними засобами.

Всі рекорди по порушенню правил дорожнього руху побив 23-річний житель Подільська. За час його нетривалого водійського стажу на нього було складено три протоколи за керування автомобілем без водійського посвідчення та чотири за керування у стані сп’яніння.  Під час розгляду останнього протоколу, складеного поліцейськими за ч.3 ст.130 КУпАП наприкінці квітня 2020 року, суд прийняв рішення  накласти на правопорушника штраф в розмірі 2400 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (40 800 гривень) з позбавленням права керування транспортними засобами на десять років.

Поліцейські закликають водіїв поставитися відповідально до виконання вимог чинного законодавства і не піддавати загрозі ні своє життя, ні життя інших учасників дорожнього руху.

Подільський відділ поліції в Одеській області

The post Подільські поліцейські застерігають водіїв від нетверезого керування транспортними засобами appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.