Відома українська співачка Ольга Полякова, сьогодні 3 вересня приїхала під Кабмін висловити своє обурення тим, що влада вибірково видає дозволи на проведення концертів.

Про це пише PavlovskyNEWS . 

Полякова обурена тим, що комусь можна працювати, а комусь-ні.Співачка навела приклад недавнього концерту російського виконавця Jony в приміщенні київського клубу. При цьому її концерт в Білій Церкві на свіжому повітрі з розсадкою через ряд знаходиться під загрозою зриву.

“Якщо ви комусь дозволяєте, то ви повинні дозволити всім. Щоб все з обмеженнями: розсадкою, маскою, свіже/несвіже повітря, скільки можна заводити людей в зал. Дайте нам точні обмеження, щоб ми розуміли, як нам грати за правилами”,- звернулася до Кабміну Полякова.

Наприкінці своєї промови Полякова підписала текст звернення до влади і уточнила: “Якщо не стукати – не відкриють. Один раз постукаємо, інший, а третій раз візьмемо велику дубину і виламаємо двері”.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше Полякова вирішила влаштувати “бунт”, зібравши людей під Кабміном: “співати за мішок картоплі”

Як повідомляє портал «Знай.иа» Дочка Полякової відчула себе дорослою і показала свої персики: “Вибачте за те…”

Також «Знай.иа ” писав, що Оля Полякова гаряче переплюнула” Дикі танці “Руслани, українці вже відправляють на” Євробачення”