Голова канцелярії прем’єр-міністра Польщі Міхал Дворчик заявив, що понад 100 білоруських опозиціонерів попросили надати їм політичний притулок. Також він додав, що Польща готова допомагати всім, кого переслідують за політичну діяльність в Білорусі.

Protest_bilorus
Фото: Радіо Свобода

Про це пише “Польське радіо”.

Дворчик зазначив, що Польща хоче, щоб Білорусь була вільною, суверенною і незалежною, щоб кожен міг вільно висловлювати свої переконання.

“Поки білоруси не зможуть вільно, без обмежень говорити про свої погляди, переконання, кожна особа, яка зазнала політичних репресій у Білорусі, може розраховувати на допомогу та захист польської держави. Таких осіб, які зголосилися після виборів, уже понад 100. Вони хочуть залишитися на території Республіки Польща, тому що побоюються за своє здоров’я, за своє життя”, – сказав Дворчик.

Також повідомляється, що на 9 вересня заплановано зустріч прем’єр-міністра Матеуша Моравєцького з лідеркою білоруської опозиції Святланою Тихановською. Метою є обговорення нинішньої ситуації в Білорусі

The post Понад 100 білоруських опозиціонерів попросили політичного притулку у Польщі appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.