Відомий український шоумен Олексій Потапенко зачитав сатиричний спіч із пісні “Hardcore P**n”, їдучи за кермом свого розкішного позашляховика.

Відповідне відео Потап опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Трек “Hardcore P**n” є одним із головних композицій альбому “Ніна”, який співак записав 2019-го року. Сатиричний трек висміює мейн стрімні тенденції в реп-індустрії на пострадянському просторі. У ньому Потап вказує вітчизняним реп-виконавцям на неосмислене переймання мовних зворотів та словесних конструкцій у колег по цеху із Заходу. Також він накинувся з гострою критикою на реп-звичай нецензурної лайки та образ щодо жінок, які пов’язані з певним виконавцем родинними зв’язками.

Доречі, якщо весь реп зводиться до альфа-домінування, з використанням лайки стосовно жінок своїх реп-суперників, то виникає запитання: кого вони весь час намагаються тр*****и? І хто всі ці шк**и і с***и, і як вони називають своїх жінок поза реп-сценою? Дружину ш***а, маму с***а? Чи сестра т***ь, тітку п***а? Ні-ні, ви не подумайте що я злий і заздрісний дідуган, просто це американізм, підхоплений як і весь реп зі Штатів, не розібраний і не пояснений. “Hey b*****s” – це типова американщина, але це говорять там не всім і не завжди. Тоді навіщо говорити мені, що ти тр****ш мою тьолку… Потап

Нагадаємо, раніше халатик зрадницьки оголив декольте власниці самого пишного бюста України.

Як повідомляв портал “Знай.uа”, Потап з “какашкою” на голові повеселив українців: “замість німба”.

Також “Знай.uа” писав, що “Прощення Єфремову не буде ніколи”: сім’я Захарова оцінила його життя на один рубль.