У квітні 2020 року сталися масштабні пожежі в Чорнобильській зоні та Житомирській області. З’явилася інформація, що лихо не було випадковим. Це була ретельно спланована диверсія проти Києва, впевнений керівник інформаційно-аналітичного центру Національного центру управління та випробувань космічних засобів Ігор Брухно. Про це повідомляють інформаційне агентство Apsi і Telegram-канал “х * * вий Київ”.

“Ось вам приклад використання даних дистанційного зондування Землі. Бачимо багато точок саме підпалу”, – розповідає Ігор Брухно. 

За його словами, місце пожежі не випадково виявилося настільки “вдалим”, що смогом заволокло Київ. І те, що вітер весь час дув саме в бік столиці — не випадковий збіг обставин. Зловмисники навмисне вибирали такі місця і вичікували потрібний напрямок вітру. 

“Не може блискавка так точно і одночасно вдарити. Причому обраний вдалий момент, коли весь тиждень вітер дув у бік Києва”, — заявив вчений. 

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, спасибі, що не чоловічі! Ашан попався на продажу “дитячих” яєць.

Як повідомляв ” Знай.ua”,” покарати Мамедова і відновити справедливість”: Українки оточили Генпрокуратуру на підтримку Юлії Подольської.

Знай.ua писав, шкуродери або випадковість? Рятувальники витягли цуценя з лап погибелі в покинутому колодязі.