Про це повідомив працівник Управління дотримання прав людини Нацполіції України під час ZOOM-конференції з поліцейськими та представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.


Нарада відбулася вчора, 20 серпня, за ініціативою старшого інспектора з особливих доручень відділу уповноважених з контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності УДПЛ НПУ підполковника поліції Сергія Сидорова.

У конференції взяли участь представники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях, керівництво Головного управління поліції Донеччини, слідчі та патрульні поліцейські.

Учасники наради обговорили окремі виявлені систематичні недоліки у взаємодії та методи їх усунення.

Зокрема, розглянули питання вчасного прибуття адвоката, який призначається Центром, за місцем затримання громадян, які вчинили правопорушення, та вчасного надавання щоквартальних звірок.

Поліцейські та представники Центру домовилися про ефективну подальшу співпрацю для забезпечення дотримання конституційних прав людини у своїй діяльності.

The post Права громадян, які вчинили правопорушення, повинні бути дотримані. Захист має надаватися вчасно – Сергій Сидоров appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.