Хлопчика без ознак життя виявили сьогодні близько восьмої години ранку на березі водойми, що неподалік від села Стара Царичанка. Зовнішніх ознак насилля на тілі дитини не виявлено.

Попередньо встановлено, що 20 серпня близько першої години дня хлопчик пішов гратися на вулицю та не повернувся. Мати про його зникнення повідомила у поліцію лише наступної доби. На пошуки дитини був орієнтований особовий склад територіального відділу поліції та, через розміщене у засобах масової інформації орієнтування, до пошуків зниклої дитини долучилися й місцеві мешканці, волонтери, небайдужі громадяни. Нажаль, дива не сталося. Сьогодні вранці місцеві жителі виявили тіло дитини на березі ставка.

Родина загиблого хлопчика перебуває на обліку в поліції, як сім’я, що опинилася у складних життєвих обставинах.

За фактом події відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за п.2 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України з позначкою «нещасний випадок». Для встановлення остаточної причини загибелі малолітнього, його тіло направили на судово-медичну експертизу. Досудове слідство триває.

Білгород-Дністровський відділ поліції в Одеській області

The post Правоохоронці розслідують обставини загибелі 7-річного жителя Білгород-Дністровського району appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.