В аеропорту у Львові вночі знаходилися іноземці, які прибули з США, Канади і Німеччини, щоб відвідати батьків. Прикордонники не пропускали пасажирів, аргументуючи, що вони не підпадають під умови в’їзду в Україну під час карантину. Згодом їх пропустили.

Lviv aeroport
Фото: Економічна правда

Про це в Facebook написала одна з прибулих пасажирок Марія Ягла, передає “Lenta.UA”.

“Львівський аеропорт. 1:30 ночі. Десятеро громадян США, Канади, Німеччини, які прилетіли в Україну відвідати своїх стареньких батьків з 17:30 години не можуть вийти з аеропорту”, – написала жінка.

Вона додала, що згідно постанови від 27 серпня 2020 року, всі вони мають законні підстави для в’їзду в Україну як іноземні громадяни, які є родичами першої лінії громадян України.

“Але наші українські посадовці для свого користування придумали один пунктик до вищезгаданої постанови, а саме, що іноземці, які їдуть до батьків-громадян України, мають бути дітьми до 18 років. Хоча у постанові цього немає”, – додала Ягла.

Вона повідомила, що кожен з пасажирів має всі необхідні документи, щоб в’їхати в Україну: свідоцтва про народження, про одруження, копії паспортів батьків, медичну страхівку.

“Причина відмови незрозуміла”, – підсумувала жінка.

Через свій допис вона попросила допомоги у всіх, хто міг вплинути на ситуацію, а пізніше повідомила, що все вирішили “по вказівці із Києва”.

“Дякуємо всім, хто переживав за нас, хто давав поради, хто допомагав. Нас пропустити на територію України по вказівці з Києва”, – написала пасажирка.

The post Прилетіли до батьків: у львівському аеропорту не пропускали десятки іноземців appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.