Одні з найбільших державних українських банків “ПриватБанк“запускає в країні біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24ю. дана технологія дозволяє оплачувати покупки за допомогою особи громадянина.

Читайте Знай в Google News!

Про це стало відомо завдяки повідомленню прес-служби “ПриватБанку”.

ПриватБанк, фото: Знай.uа

Так, вже в країні “оплата особою” доступна на 260 POS-терміналах Android PAX, мережу яких банк активно розширює в торгових точках країни. Про це розповів керівник напрямку обслуговування торгових підприємств “Приватбанку” Євген Васильцов.

За його словами, до кінця року ПриватБанк встановить в Україні 7 700 біометричних POS-терміналів. Для використання сервісу “оплати особою” необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24. Потім, слідуючи підказкам програми, потрібно зробити три Селфі з різних ракурсів і прив’язати до свого обличчя обрану банківську карту.

Обмін валют, ПриватБанк, фото: Знай.uа

Щоб здійснити оплату в POS-терміналах Android PAX, потрібно після введення суми на терміналі вибрати оплату особою, подивитися в фронтальну камеру терміналу і натиснути кнопку “Оплатити”. Після підтвердження операції пін-кодом обраної карти, покупка буде оплачена.

Як пояснили в “ПриватБанку”, сервіс FacePay24 використовує одну з провідних у світі систем автоматичного розпізнавання осіб Amazon Rekognition. Вона забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, включаючи технічні та фізичні контролі, шифрування даних при зберіганні і передачі.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадавши, ПриватБанк без попередження “зажимає” гроші українців – черги на добу вперед.

Як повідомляв Знай.uа, у Львові банкомат ПриватБанку видав пенсіонерці фальшиві купюри.

Знай.uа писав, в Україні стягуватимуть збір за виліт пасажирів: скільки доведеться заплатити і кого омине.