За процесуального керівництва Чернівецької обласної прокуратури чотирьом особам повідомлено про підозру у привласненні майна шляхом зловживання службовим становищем, службовому підробленні та підробленні документів (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 366, ч. 4 ст. 358 КК України).

За даними слідства, в 2017 році одна із сільських рад області уклала договір з підрядником про капітальний ремонт дороги на загальну суму понад 1 млн грн. У листопаді 2018 року згідно з актом виконаних робіт представникам підрядника перераховано обумовлену в умовах договору суму, хоча фактично було виконано лише 30 відсотків робіт. 700 тис грн бюджетних коштів, привласнених через завищення обсягів виконаних робіт, підозрювані розподілили між собою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань у Чернівецькій області ДСР Нацполіції України.

Пресслужба Чернівецької обласної прокуратури

The post Привласнення 700 тис грн на ремонті доріг – на Буковині 4 особам повідомлено про підозру appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.