Після звернення Ковельської місцевої прокуратури Волинської області до суду із позовом в інтересах держави до Управління освіти виконкому Ковельської міськради та місцевого підприємства з вимогою визнати недійсними результати торгів та договір про закупівлю робіт відповідачі добровільно розірвали договір.

Прокурори з’ясували, що Управління освіти виконавчого комітету міськради у порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі» оголосило переможцем процедури відкритих торгів на здійснення закупівлі послуг із тепломодернізації однієї загальноосвітніх шкіл у Ковелі підприємство, пропозиція якого на 300 тис грн перевищувала найбільш економічно вигідну, що могло призвести до нераціонального та неефективного використання державних коштів.

Втрутившись у ситуацію, прокурори домоглися розірвання договору, попередивши нераціональне використання 1,7 млн коштів із бюджету.

Пресслужба прокуратури Волинської області

The post Прокурори на Волині попередили нераціональне використання 1,7 млн грн державних коштів в освітній сфері appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.