Прокурором Донецької області заочно повідомлено про підозру депутату Ясинуватської міськради Донецької області у фінансуванні дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 3 ст. 110-2 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що влітку 2014 року депутат, будучи одним із засновників та генеральним директором ТОВ, зареєстрованого на тимчасово окупованій території Донецької області, прийняв рішення про виготовлення на підприємстві протитанкових загорож та встановлення на вантажних автомобілях незаконного збройного формування «Восток» спарених зенітних установок ЗУ-23-2 калібру 23 мм.

Таким чином підозрюваний брав безпосередню участь у модернізації військового складу незаконного збройного формування «Восток», який під контролем РФ воював проти Збройних Сил України та інших військових підрозділів у період проведення АТО.

Наразі досудове розслідування зупинено у зв’язку з оголошенням підозрюваного у розшук.

Пресслужба прокуратури Донецької області

The post Протитанкові загорожі та спарені зенітки – депутату міськради на Донеччині повідомлено про підозру у фінансуванні НЗФ РФ appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.