Президент РФ Володимир Путін заявив про необхідність розведення військ на Донбасі по всій лінії розмежування.

«Розумієте, по всій лінії треба розвести, так, щоби хоча б гармати не стріляли, щоби люди не гинули. Це точно треба зробити і якомога швидше», – заявив Путін журналістам після саміту БРІКС у Бразилії, передає «Громадське».

Російський президент також привітав розведення сил у Золотому і Петрівському.

«Те, що зроблене розведення сил в цих двох точках, – це добре, це ми вітаємо, як дії української влади, так і дії невизнаних республік», – сказав Путін.

Нагадаємо, 1 листопада поблизу Петрівського та Богданівки завершилась практична фаза  двостороннього розведення військ.

У суботу, 9 листопада, біля села Петрівське стартувало розведення сил і засобів ЗСУ і російсько-терористичних військ. Українські військові запустили сигнальні ракети на знак підтвердження готовності до розведення сил і засобів.

За даними прес-центру ООС, з ділянки розведення №3 відведенню підлягають 42 військовослужбовця Збройних сил України, три бойових броньованих машини та 48 одиниць стрілецької зброї.

Тим часом 1 листопада закінчився етап розведення сил і засобів у місті Золоте-4 на Луганщині. Війська були відведені з обох сторін. Розмінування територій у зоні розведення військ на Донбасі біля Золотого триватиме до 9 листопада. З міста виїхала більша частина ветеранів, а ті, хто залишилися, не мають зброї.

13 листопада на усіх трьох ділянках розведення сил тривали заплановані роботи: у Станиці Луганській йшов ремонт моста, у Золотому – демонтаж укріплень, Петрівському  – розмінування.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here