Овен

Хтось із близького оточення спробує вивести вас з душевної рівноваги. Ваше завдання-запобігти конфлікту і зберегти мир. У професійній сфері можливе підвищення або грошова премія. 

Бик 

Любовний фронт вимагатиме вашої рішучості та ініціативи. Можливі коливання настрою від ейфорії до занепаду, постарайтеся щоб емоції не впливали на роботу і досягнення вами поставлених цілей. У всьому шукайте справедливість – і знайдете. 

Близнюки 

Нічого поганого не трапиться, якщо ваша безкорислива натура проявить трохи меркантильності. Подбайте про власні матеріальні блага, весь день робіть тільки те, що вам вигідно. А ввечері, для балансу, займіться якою-небудь духовною практикою. 

Рак 

Можливі конфлікти зі старшими родичами — вам доведеться доводити їм в черговий раз, що ви — самостійна, цілісна особистість. Замість цього астрологи радять просто мінімізувати в цей день спілкування, приділивши більше уваги собі. Читайте книги, запасайтеся їжею для розуму, обмірковуйте важливі життєві рішення. 

Лев 

Настрій сьогодні підніме друга половинка-чекайте приємних новин або сюрпризу від коханої людини. Корисні для здоров’я і гарного настрою прогулянки на свіжому повітрі, хорошою ідеєю буде присвятити день заняттям спортом. 

Діва 

Астрологи побачили, що вам доведеться взяти участь у конкурентній боротьбі. При цьому не відомо, буде вона стосуватися фінансів, посади, житлоплощі або вподобаного людини протилежної статі. У вас високі шанси вийти переможцем, проте ваш підхід не повинен бути банальним. Будьте креативні і наполегливі, і удача вам посміхнеться. 

Терези 

Можливо, ви не отримаєте бажаного в цей день і будете розчаровані. Проте, ви зможете винести з ситуації цінний досвід і надалі не повторювати своїх помилок — станете мудрішими. Відволіктися від невдачі допоможе душевна компанія друзів. 

Скорпіон 

У цей день будьте обережні зі шкідливими звичками, зловживання може привести до дуже поганих наслідків. Також 14 серпня ваша сила волі буде на висоті, тому можете сміливо братися за корисні зміни у своєму житті — правильне харчування, спорт, організація процесів праці та відпочинку. 

Стрілець 

Спонтанне рішення може змінити долю. Життя коштує ризику. Дійте сміливо-в цей день вас чекає хвиля перемог в різних сферах. На любовному фронті проявіть терпіння і розсудливість, будьте поблажливі до примх другої половинки. 

Козоріг 

Ви надихаєте всіх, хто поруч з вами. Покажіть їм приклад хорошим вчинком. Відмінний день для благодійності та творчості. На роботі можуть запропонувати підвищення. 

Водолій 

Ваші плани змінить раптовий дзвінок. Щирі наміри принесуть неймовірне щастя. У цей день виправдаються навіть найсміливіші очікування. 

Риби 

Ви занадто багато вимагаєте від другої половинки. Проявіть ініціативу, підготуйте сюрприз. Також зірки кажуть, що Ви отримаєте багато компліментів. Ваша краса вразить всіх.