Як передає кореспондент Укрінформу, про це спікер сказав в інтерв’ю телеканалу “Прямий” 22 вересня.
“Я думаю, що це малоймовірно, що ми зможемо розглянути в повному обсязі цей законопроєкт… Зараз не готовий сказати, чи подавав комітет цей законопроєкт на наступні два пленарні тижні. Цього тижня – робота комітетів, і від того, що вони встигнуть розглянути, багато залежить, що саме потрапить у порядок денний пленарних тижнів. Далі ми маємо два [поспіль] пленарних тижнів, і після цього – тиждень у комітетах і два тижні – робота в округах,” – зазначив Разумков.
Як повідомляв Укрінформ, законопроєкт №2143-3 “Про місто Київ – столицю України” Верховна Рада ухвалила в першому читанні 3 жовтня 2019 року.
15 липня 2020 р. Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендував парламенту ухвалити документ у другому читанні.
20 вересня голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив про те, що парламентські фракції працюють над тим, щоб Рада до місцевих виборів почала розгляд у другому читанні законопроєкту №2143-3 “Про місто Київ – столицю України”.

Джерело: Укрінформ

The post Разумков вважає малоймовірним ухвалення закону про столицю до місцевих виборів appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.