Стало відомо про те, що у Львові незабаром з’явиться сотня нових готелів. 

Таким чином, повідомляється, що народні депутати незабаром планують дозволити маленьким хостелам носити назву готель. Такий законопроект затвердили у Верховній Раді про зміну до закону»Про туризм”.

Пропонується дозволити називати готелями маленькі підприємства, які надають готельні послуги і управляються ФОП. 

Згідно з пояснювальною запискою до законопроекту, зміни виключають поняття” підприємство “з визначень” готель “і” готельна послуга “і замінюють його на”суб’єкт господарювання”.

Крім того, заяву на отримання категорії коштів розміщень зможуть тепер подавати не тільки власники нерухомості, але, і її користувачі. Це допоможе збільшити доходи до державного бюджету, а також активізує готельний ринок. 

4-зірковий готель “Дніпро«, який раніше належав державі, продали на аукціоні за 1 мільярд 111 мільйонів 222 тисячі 22 гривні компанії ТОВ»Смартленд”.

Головними умовами угоди стали: збереження готелю з оригінальною назвою, збереження не менше 100 номерів і рівнем зірок не менше 4-х. також, повинен бути збережений весь персонал зі збереженням зарплати, як мінімум, протягом півроку.

Раніше Знай.иа писав, що автомобільна галузь на даний момент є однією з найбільш шкідливих для нашої планети – більшу частину шкідливих викидів генерує якраз особистий транспорт. З такою заявою нещодавно виступили члени Держпродспоживслужби.