За підтримання прокуратурою Тернопільської області публічного обвинувачення Борщівським районним судом сільську голову однієї із сільських рад Борщівського району визнано винною в одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі, а також позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням функцій органів місцевого самоврядування, строком на 1 рік, з конфіскацією майна.

Прокурором у суді доведено, що, перебуваючи на посаді сільського голови, вона вимагала та одержала від підприємця 10 тис грн за прийняття позитивного рішення сесією сільської ради, а також за виготовлення та видачу цього рішення. Документ стосувався надання дозволу на встановлення кіоску для продажу їжі швидкого приготування. 10 тис грн неправомірної вигоди було зараховано на вказаний обвинуваченою банківський рахунок, відкритий на її ім’я.

Пресслужба прокуратури Тернопільської області

The post Сільську голову на Тернопільщині засуджено до 5 років позбавлення волі за одержання хабара appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.