Граничний тариф на опалення і гаряче водопостачання суперечить вимогам МВФ

В Україні ухвалили скасування граничного тарифу на опалення і гаряче водопостачання – Кабінет міністрів 15 листопада прийняв рішення “Про визнання такою, що втратила чинність, постанови від 26 червня 2019 року №560”.

 

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на пресслужбу Міністерства енергетики та навколишнього середовища.

Зазначена постанова була ухвалена попереднім складом Кабміну та встановлювала граничний тариф на послугу з постачання теплової енергії для населення на рівні 1,4 тис грн за 1 Гкал за наявності приладів обліку і 35,21 грн за 1 кв. м без приладів обліку.

Також було встановлено граничний тариф на послугу гарячого водопостачання на рівні 83,66 грн за кубометр за умови підключення рушникосушарок і 75,74 грн за кубометр за відсутності рушникосушарок.

“Рішення забезпечує стійке проходження опалювального сезону та усуває загрозу відключення міст від газу через економічно необґрунтовані ставки тарифів”, — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що скасування граничного тарифу на опалення і гаряче водопостачання викликано тим, що воно суперечить вимогам МВФ і ставить під загрозу відключення опалення і гарячого водопостачання.

Крім того, з відповідним проханням до прем’єр-міністра Олексія Гончарука звернулася Асоціація міст України.

Джерело

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here