Виборчий процес, пов’язаний з проведенням місцевих виборів в Україні, стартує з 5 вересня. Вибори будуть проведені виключно на територіях, які контролює офіційний Київ. ЦВК прийняла відповідне рішення в неділю, 30 серпня.

CVK
Фото: Уніан

Про це повідомляє пресслужба Центральної виборчої комісії, передає “Главред”.

У повідомленні наголошується, що виборча кампанія починається вже з 5 вересня. Місцеві вибори раніше були призначені на 25 жовтня 2020 року.

У Центрвиборчкомі додали, що комісія враховує постанову Ради про неможливість проведення місцевих виборів на непідконтрольних Києву територіях Донецької та Луганської областей.

Як підкреслюють у ЦВК, комісія під час свого чергового засідання також внесла низку змін до календарного плану заходів, спрямованих на організацію виборчого процесу.

Раніше проти небажання Києва проводити вибори в окремих районах Донецької та Луганської областей, які контролює російська армія і незаконні збройні формування “ДНР”та “ЛНР” виступила Росія. Нібито через це Москва заблокувала процес перемовин в рамках ТКГ щодо Донбасу. Втім, як стверджує делегат Донецька в переговорній групі Сергій Гармаш, Росія лише використовувала цей привід у своїх цілях і свідомо зірвала перемовини.

The post Стала відома дата старту виборчої кампанії appeared first on Інформаційний портал “СтопКор”.